דווחי פריחה אזור כפר אדומים ועין פועם 11.3.2008

עמוד הבית פורומים צמחי הבר של ישראל דווחי פריחה אזור כפר אדומים ועין פועם 11.3.2008

מוצגות 9 תגובות – 31 עד 39 (מתוך 39 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

ראיתי הרבה [מגלית גדולת-פרחים] בצידי דרכים בתל שילה ובחוות מעון. פשוט צריך להגיע בזמן הנכון.

דניאל לוי
    דניאל לוי
    משתתף

*בארץ*, התכוונתי. אין אני נוהג לטייל בדאר-אל-חארב… (^:

שיר ורד
    משתתף

נחל פרת זה בארץ ותל שילה וחוות מעון בחו”ל?

דניאל לוי
    דניאל לוי
    משתתף

מעשית, כן. מכיוון שצה”ל אינו זקוק לשירותי יותר עקב גילי הגריאטרי ופרופילי התהומי, אין אני מזדמן אל מעבר ל”קוו הירוק”.
    אולם, אם יש לך תוכנית לסיור קוצים באיזור בנימין או בספר השומרון, לא יקשה עליך *בכלל* לשכנע אותי להצטרף.
    אין לי נשק או רישיון ל-, אז אתקין לי רוגטקה חצי-אוטומטית…

הסוככי אינו יינית חרוזה לדעתי. אם הפירןת בצד ימין של הצלום הם של אותו צמח .אזי זה שערור שעיר

הי דניאל וכל השאר
    אנחנו לא נוהגים להכניס פוליטיקה לאתר הזה. אני מבקשת *בתוקף* להמנע בפורום זה משימוש במילה חו”ל לגבי מקומות שחלק מאיתנו גרים בהם ולא לכנותם בכל מיני שמות לא מובנים.

דניאל לוי
    דניאל לוי
    משתתף

יחד עם זאת, קשה להתעלם מהמצב המדיני-בטחוני, ומהעובדה שחלקים ניכרים מארץ-ישראל הגיאוגרפית אינם נגישים כפי שהיינו רוצים.
    פוליטיקה אין פה, מלבד וויכוחים מנומסים על הגדרות של מיני מקור-חסידה.
    בעין פועם, אשר נמצאת בספר יהודה, ארץ-ישראל, ושלמחלוקות בדבר הריבונות עליה אין כל קשר עם הצמחיה שבה, נמצא סוף סוף סימן הגדרה חד-משמעי לאחד המינים היפים, ואני מתכבד להציגו כאן:

{20893-36}

שיר ורד
    משתתף

לגבי הקרדה. במינים מדברית ומכסיפה חפי המעטפת האמצעיים אמורים להיות קרומיים בשפתם, אני לא רואה סימן זה בתמונות הללו.

דניאל לוי
    דניאל לוי
    משתתף

לדעתי זאת [קרדה דרומית]. זה לפחות מה שאני מבין מהמגדיר. לקרדה המכסיפה יש קשקשי קרקפת יותר סרגליים:

{20893-38}
מוצגות 9 תגובות – 31 עד 39 (מתוך 39 סה״כ)

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב. התחבר או הירשם